Zavolejte nám na 602 238 788,

okamžitě se domluvíme na výkupu Vašeho vozu!

 

 

Chcete se snadno a výhodně zbavit vašeho autovraku?

Plánujete se zbavit vašeho starého, havarovaného, poškozeného nebo nepojízdného automobilu? Vykupujeme poškozená a nepojízdná vozidla na náhradní díly a ekologicky likvidujeme osobní auta, užitkové vozy a dodávky, motocykly, čtyřkolky i zemedělského stroje. Neváhejte se obrátit na nás!

 

Jaké služby nabízíme při výkupu vozidel?

 

Nabízíme výkup autovraků na náhradní díly a navíc bez starostí! Veškeré potřebné formality vyřídíme za vás. Garantujeme Vám, že při výkupu vašeho autovraku, nebo vozidla na ekologickou likvidaci, bude výkupní cena skutečně vyplacena.

Zavolejte si o informaci, za jakou cenu vykoupíme váš autovrak na tel.: +420 602 238 788 nebo použijte náš kontaktní formulář.

 

Jak výkup autovraků probíhá?

Stačí nás kontaktovat a obratem se s Vámi domluvíme na výkupu vozidla i vhodném termínu odtahu autovraku. Kontaktuje Vás náš specialista na výkup a likvidaci vozidel. V  dohodnutý termín k Vám přijedeme a havarované či poškozené vozidlo od Vás vykoupíme. Zajistíme také zdarma odvoz vykupovaného vozidla je zdarma po celé ČR! Zařídíme také odhlášení Vašeho vozidla na příslušném odboru dopravy zcela bez dalších starostí.

 

Proč poptat výkup autovraků u nás?

 

Protože nabízíme rychlé a férové jednání a výhodné výkupní ceny všech vozidel!

 

  1. Stačí nás jednoduše kontaktovat přes telefon či email
  2. Ušetříme Vám starosti s administrativou, prodejem a likvidací vašeho vozidla
  3. Zařídíme zdarma odvoz havarovaného či jinak poškozeného vozidla
  4. Zbavíme Vás autovraku a navíc za něj dostanete ihned peníze

 

Výkup a ekologická likvidace autovraků - na co si dát pozor?

Potřebujete se zbavit svého nepojízdného autovraku?  Jiný legální způsob než ekologická likvidace neexistuje. Autovrak je totiž považovaný za nebezpečný odpad a proto je potřeba svěřit takovou činnost pouze akreditovaným společnostem, které mají certifikát opravňující provádět ekologickou likvidaci. Bohužel stále přibývá firem, které používají pochybné taktiky hraničící se zákonem. Nenechte se opít rohlíkem a vyhledejte si ověřené autovrakoviště s dobrou pověstí.

Dle zákona o odpadech musí být každý autovrak předán pouze do legálně provozovaného zařízení. Pokud tak neučiníte, hrozí vám pokuta do výše dvaceti tisíc. Proto se dobře ujistěte, že firma, kterou se chystáte oslovit, má platný certifikát. Může se totiž stát, že lehce naletíte podvodníkům, kteří lákají na přehnaně vysoké ceny. Na co byste si měli dávat pozor?


Likvidace autovraku v praxi

Společnost, která k zákazníkům přistupuje férově vám na místě vystaví protokol o likvidaci. Ten je nezbytný k odhlášení vozidla z registru na dopravním inspektorátu. Jeho platnost si navíc můžete ověřit na portálu Ministerstva životního prostředí.

Tento dokument by neměl okopírovaný. Zkontrolujte si také, zda má v horním rohu vygenerované IČPS číslo, které dokazuje, že prošel schvalovacím ověřením na ministerstvu. Naše společnost působí na trhu už více jak dvacet let a můžete si být jistí, že za námi stojí tým profesionálů nejen v oblasti ekologické likvidace automobilu, ale i výkupu a prodeje náhradních dílů.

Díky naší letité praxi vám nabídneme rychlé jednání, férovou cenu a postaráme se také o kompletní administrativu včetně odvozu po celém území České republiky zdarma. Navíc peníze od nás obdržíte hned. Ať už se jedná o dodávku, motocykl, osobní či firemní vozidlo, neváhejte se na nás obrátit.

 

Ekologická likvidace aneb nový život pro nepojízdné vraky

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak probíhá ekologická likvidace? Co je potřeba udělat jako první a co se vlastně s nefunkčními vozidly děje dál? Možná budete překvapeni, ale i na fungl novém automobilu můžete mít prvky z již nepojízdného vraku.

Co se děje s vozidlem, které už má nejlepší léta za sebou a stalo se nepojízdným? Vrakoviště je plné zmačkaných aut a zrezivělých rachotin, které je potřeba nechat ekologicky zlikvidovat. Je to dokonce dané zákonem. Naše společnost nabízí likvidaci autovraků zdarma, jejich výkup a odvoz bez poplatků a to po celé České republice. Za vrak vám nabídneme férovou cenu, kterou s vámi individuálně domluvíme.

I když to tak na první pohled nemusí být znát, každý vrak je považován za nebezpečný odpad a je proto nezbytné s ním i tak nakládat.  Ekologickou likvidaci proto nemůže provádět každý. Jsou na to specializované firmy, které mají certifikát od Ministerstva životního prostředí. Takové společnosti musí mít dostatečný prostor, který bude patřičně hlídaný. Povinností je mít například i speciální nádrže na olejové produkty nebo zařízení, které odsaje palivo, což většinou probíhá navrtáním palivové nádrže. Tím vším disponujeme.

Zkrátka opatření jsou vysoká a především nezbytná. Dokonce i způsob nakládání s autovraky upravuje zákon tak, aby ukončení jeho životnosti nemělo vliv na naše prostředí. Poté, co se všechny kapaliny bezpečně odsajeme, je nezbytné zbavit se i nebezpečných součástí. Tím je například akumulátor, alternátor a startér.

Až následně může být vrak patřičně rozdrcen pomocí speciálního drtiče, který auto rozemele na menší součástky. Nakonec je potřeba vyčistit železo a oddělit barevné kovy. Jednotlivé prvky se pak postupně roztaví a mohou se použít dále.