Chcete se snadno a výhodně zbavit vašeho autovraku?

Plánujete se zbavit vašeho starého, havarovaného, poškozeného nebo nepojízdného automobilu? Vykupujeme poškozená a nepojízdná vozidla na náhradní díly a ekologicky likvidujeme osobní auta, užitkové vozy a dodávky, motocykly, čtyřkolky i zemedělského stroje. Neváhejte se obrátit na nás!

 

Jaké služby nabízíme při výkupu vozidel?

 

Nabízíme výkup autovraků na náhradní díly a navíc bez starostí! Veškeré potřebné formality vyřídíme za vás. Garantujeme Vám, že při výkupu vašeho autovraku, nebo vozidla na ekologickou likvidaci, bude výkupní cena skutečně vyplacena.

Zavolejte si o informaci, za jakou cenu vykoupíme váš autovrak na tel.: +420 602 238 788 nebo použijte náš kontaktní formulář.

 

Jak výkup autovraků probíhá?

Stačí nás kontaktovat a obratem se s Vámi domluvíme na výkupu vozidla i vhodném termínu odtahu autovraku. Kontaktuje Vás náš specialista na výkup a likvidaci vozidel. V  dohodnutý termín k Vám přijedeme a havarované či poškozené vozidlo od Vás vykoupíme. Zajistíme také zdarma odvoz vykupovaného vozidla je zdarma po celé ČR! Zařídíme také odhlášení Vašeho vozidla na příslušném odboru dopravy zcela bez dalších starostí.

 

Proč poptat výkup autovraků u nás?

 

Protože nabízíme rychlé a férové jednání a výhodné výkupní ceny všech vozidel!

 

  1. Stačí nás jednoduše kontaktovat přes telefon či email
  2. Ušetříme Vám starosti s administrativou, prodejem a likvidací vašeho vozidla
  3. Zařídíme zdarma odvoz havarovaného či jinak poškozeného vozidla
  4. Zbavíme Vás autovraku a navíc za něj dostanete ihned peníze